سید حسن کریمی

وب‌نوشت سید حسن کریمی

آخرین نوشتهٔ یک وب‌نویس در شب پایان دنیا

نوستراداموس که پیش‌بینی کرده؛ چند پیشگوی معروف پیش‌بینی کرده‌اند؛ ناسا افاضاتی کرده؛ تقویم مایاها فقط تا سال 2012 را ثبت کرده؛ پس حتماً دنیا فردا تمام می‌شود. پس معلوم شد این همه در گوش ما می‌خواندند مردی ظهور می‌کند و دنیا را نجات می‌دهد و همه جا گل و بلبل می‌شود همه دروغ بود.

البته گویا کتابی که نوستراداموس در آن پایان دنیا را در 2012 پیش‌بینی کرده قبلاً وجود نداشته و ناگهان هم‌زمان با شروع تبلیغات در زمینهٔ 2012 آن کتاب هم پیدا شد. کار خداست دیگر.

البته گویا آن پیشگوهای معروف دیگر پیش‌بینی‌های دیگری نیز داشته‌اند. مثلاً چند سال پیش زمان دقیق ترور احمدی‌نژاد و بوش را تعیین کرده بودند.

راستی تقویم مایاها نگفته 2012 پایان دنیا است و جهان نابود می‌شود؛ فقط همین‌طور روزها را ثبت کرده تا رسیده به 2012. ناگهان تمام شده است! حتماً خبری است!

بالاخره احتیاط شرط عقل است. حتماً خبری است که تمام شبکه‌های ماهواره‌ای به تکاپو افتاده‌اند. تمام مردم جهان به این قضیه ایمان دارند. زیاد وقت ندارم. همگی حلال کنید.

پ.ن: غیر از دکان دستگاهی که برخی برای چاپیدن انسان‌های ساده‌لوح درست کرده‌اند، اصل قضیهٔ 2012 این بود که قرار بود به دلیل حملهٔ آدم فضایی‌ها (!) به زمین ناگهان قهرمان همیشگی اسطوره‌های هالیوود، آمریکا وارد صحنه شود و جهان را نجات دهد. (برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به مستند The Arrivals قسمت‌های 18 تا 20 مراجعه شود.) در این بین ممکن بود آمریکا برای نجات جهان به ایران یا چند کشور دیگر نیز حمله کند. ولی این پروژه شکست خورد. چراکه اسرائیل به عنوان مهرهٔ آمریکا به غزه حمله کرد تا توان دفاعی ایران را آزمایش کند و طی 8 روز مجبور به پذیرش شرایط آتش‌بس شد. آن هم به دلیل موشک‌هایی که ایران به حماس داده بود. پیروزی مقاومت فلسطین بر اسرائیل در واقع پیروزی ایران بر آمریکا بود. این صرفاً نظر شخصی بنده است و ارزش دیگری ندارد.نویسنده : سیّد حسن کریمی
تاریخ : ۱۳٩۱/٩/۳٠