جنبش اینترنتی عاشورائیان در زمینه اصلاح موتورهای جستجو ...

جنبش اینترنتی عاشورائیان در زمینه اصلاح موتورهای جستجو ... 


Ashura ، Muharram

به نام خدا و با عرض سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان عزیز

به امید خدا و با همراهی شما دوستان قصد داریم در آستانه ماه محرم یک جنبش تاثیرگذار و بسیار مهمی را در سطح اینترنت آغاز کنیم. ان شاءالله که با گسترش آن در فضای سایبری بتوانیم به هدف مهمی که در این خصوص داریم دست پیدا کنیم.

- جزئیات طرح:


1) هدف از این طرح:

دوستان اگر سری به موتورهای جستجو بزنید و واژه های Ashura و Muharram و کلمات شبیه این اسامی را سرچ کنید، معمولا به تصاویری نامناسب در خصوص قمه زنی و وهن مذهب راستین شیعه می رسید که بعید نیست با مقاصد و اهداف مغرضانه با این نام ها در فضای نت آپلود و گسترش یافته باشد.

هدف ما این هست که و در یک حرکت جمعی یک بمب گوگلی جهت اصلاح بخش تصاویر موتور های جستجو در زمینه کلمات مربوط به قیام عاشورا و حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام راه بیندازیم. به طوری که در نتیجه کار (که البته ممکن است مدتی طول بکشد تا به ثمردهی برسد)، شاهد تغییر و اصلاح این الگو در موتورهای جستجو باشیم.


2) مراحل انجام کار:

1- برای اینکار لازم هست ابتدا تصاویری جذاب و مناسب با این موضوع طراحی کرده و با نام، عنوان و توضیحاتی که بیانگر ارتباط آن به قیام عاشورا و وجود نازنین حضرت داشته باشد، در فضای مطمئنی آپلود کنیم.

2- مرحله دوم فعالیت این هست که این تصاویر را تا جایی که ممکن است در فضای سایبری گسترش دهیم. به این منظور لازم است تمام دوستان تا جایی که می توانند در قرار دادن این تصاویر در وبلاگ ها و سایت های خودشان و معرفی آن به دوستان تلاش کنند تا با ایجاد یک شبکه عنکبوتی مثبت بتوانیم این حرکت شوم را خنثی نماییم.


قسمت اعظم کار در آماده سازی و آپلود تصاویر انجام گرفته است که بخشی از آنها را می توانید در آلبوم تصاویر همینجا مشاهده بفرمایید:


http://jonbesh.mihanblog.com/post/category/5

البته در این مرحله هنوز جای کار باقیست و هر اندازه که بتوانیم تصاویر بیشتری با این نام، محتوا و توضیح ساخته و آپلود کنیم، به هدف نزدیک تر خواهیم شد.

لذا در این خصوص
 از همه دوستانی که آمادگی فعالیت در این زمینه را دارند، صمیمانه دعوت به همکاری می کنیم. (در بخش نظرات اعلام آمادگی نمایید تا با شما تماس گرفته شود.)


همکاری دوستان در این مرحله می تواند در زمینه های ذیل باشد:


1) در بخش پیوند های سایت یا وبلاگ پیوندی تحت عنوان 
تصاویر  Ashura و Muharram ایجاد کرده و لینک آلبوم تصاویر که معرفی شد را قرار دهید:

http://jonbesh.mihanblog.com/post/category/5

2) همچنین موضوعی تحت همین عنوان ایجاد نمایید و تصاویر منتخبی که به  معرفی شده  را قرار داده و به دوستانتان نیز معرفی نمایید و آنها را تشویق به شرکت در این جنبش کنید.

3) ضمنا، از دوستانی که امکان فعالیت گسترده تری دارند، پیشنهاد می شود وبلاگی اختصاصی برای فعالیت های جنبش ایجاد کنند تا کارها در آن متمرکز شود.


ان شاءالله که این فعالیت ما مورد رضایت خداوند متعال و توجه و عنایات ائمه اطهار علیهم السلام خصوصا آقا اباعبدالله الحسین علیه السلام قرار بگیرد.

منتظر اخبار بعدی جنبش باشید...!!!

اللهُمَ اَرزُقنَا زیَارَةَ الحُسَینِ علیه السّلام فِی الدُنیَا وَ شَفاعَتهُ فِی الآخِرَة

Share/Bookmark

 

/ 7 نظر / 15 بازدید
مرتضی

سلام،علاوه بر واژه های Ashura و Muharram ،اگر واژه ی شیعه (shiite) هم جستجو کنید به همین مسئله بر می خورید

امیر سعادتی

با سلام. من هم قبلا گاهی اینجا می آمدم. ممنون از لینک. شما هم لینک شدید. یک سری مطلب جدید هم درباره محرم و صفر امسال گذاشتم. به قول مرمی بفرمایید روضه.

منچ

چه حرکت مبارکی

آب

سلام خوشحال میشم به ما یه سری بزنید من با سنا و منج و البته پلخمون هم ارتبات دارم ممنون که میاین

آب

ممنون از تشریف فرماییتون من برادر کلپوره و هم مدرسه ای پلخمون و هم مدرسه ای های پلخمونم حالا اگر گفتین من کیم ...؟؟ در ضمن شما آقایآبیید فکر کردین نمیشناسمتون ...