آمارهای تکان‌دهنده از وضعیت خانواده در آمریکا

«مطابق آمار وزارت تجارت آمریکا تعداد طلاق از 708 هزار در سال 1970 به 000 157 1 در سال 1987 رسیده است. منابع دیگری نشان می‌دهد که میزان طلاق در هر صد هزار نفر، از 248 در سال 1965 به 495 در سال 1985 رسیده است، که این امر نشان‌گر افزایشی شگفت‌انگیز در طول بیست سال است.
دلایل دیگر ضعف خانواده، وجود روابط جنسی آزاد و افراطی قبل و بعد از ازدواج است. بیش از نصف جوانان آمریکا تا سن 17 سالگی روابط جنسی آزاد و بی‌رویه داشته‌اند.
مطابق برآورد، 50 تا 59 درصد مردان متاهل و 45 تا 55 درصد زنان متاهل تا سن 40 سالگی مرتکب زنا شده‌اند.
هر سال بیش از یک میلیون حاملگی در میان نوجوانانی که سنشان 13 تا 19 سال است گزارش می‌شود. البته نیمی از آنان به سقط جنین متوسل شده و نیمی دیگر بچه‌ی خود را به دنیا می‌آورند!
25 سال پیش (1965) از هر هزار نوزاد 54تای آن خارج از حلقه‌ی ازدواج بود، در حالی‌که این تعداد در سال 1985 به 215 نفر رسید که نزدیک به چهار برابر افزایش نشان می‌دهد!
نسبت بسیار زیاد نوجوانان (زیر 18 سال) فراری در ایلات متحده، وجه دیگر نابسامانی و تنزل خانواده است. بیش از نصف نوجوانان فراری دارای والدین جدا شده از هم بوده‌اند و 16 درصد کل فراریان اصلاً با مفهوم پدر آشنایی نداشته‌اند!!
دو سوم دختران و دو پنجم پسران فراری در خانواده مورد سوء استفاده‌ی جنسی و یا آزار توسط خانواده‌ی خود و یا بستگان نزدیک بوده‌اند.

تقریباً تمام فراریان بلافاصله و یا پس از اندک زمانی، مورد بهره‌برداری جنسی قرار گرفته یا مرتکب جنایت و قاچاق‌فروشی و یا همه‌ی این‌ها با هم می‌شوند.»


منبع: کتاب «در بهشت شداد» نوشته‌ی «جلال رفیع»

 

 

البته دقت دارید که این آمارها بسیار قدیمی است و تا کنون مطمئناً رشد بسیار بیشتری داشته است! ممنون می‌شوم اگر منبع دیگری برای آمارهای به‌روزتر معرفی کنید.

جالب است بدانید آمریکا با همه‌ی ادعای متمدن بودنش هم‌ردیف کشورهایی مثل پاکستان و افغنستان از لحاظ میزان حاملگی نوجوانان است. (53 در هزار)

نکته‌ی جالب دیگری که از این آمارها برداشت می‌شود این است که مطابق آمار سال 1985، 21.5 درصد آمریکایی‌ها به معنای واقعی حرام‌زاده‌اند!! (دقت کنید که این حرام‌زاده‌ها اکنون 25 سال سن دارند!)

 Share/Bookmark

/ 3 نظر / 34 بازدید
عاطفه سادات

حالا زیاد ذوق نکن !!! تا چند وقت دیگه آمار نوجوانان فاسد و حامله ی این مملکت از اونجا هم میزنه بالاتر !@!!!!!!!!!!!!!! اینو بیا از من که با هاشون ارتباط دارم بپرس تا بفهمی اوضاعمون از اونور آب افتضاح تره !!!!!!!!!!!!!!!!!!

عاطفه سادات

ای کاش همینطوری بود که شما میگی !!!! اما زیاد به آمارهای دولتی توجه نکن!!! به دور و برت نگاه کن ! به جامعه ای که حقیقتش دختران خیابانی حداقل 9 ساله و معتادان نوجوان و زنان و مردان بی بند و باری هست که همسر کشی میکنن !!! گاهی هم باید تلخی ها رو دید !!! و مواظب بود کمی ... و خوش بین نبود و در دل به حال همسایه تاسف نخورد دوست عزیز!!! چه شده که آمار گرویدن به اسلام در اروپا و امریکا رو به فزونی و آمار گرایش به دین های دیگر و بی دینی های مفرط در ایران رو به فزونی است!؟؟؟؟

جنبش اینترنتی

به نام خدا و سلام دوست عزیز. ممنون از بازدیدتون. اگر برای همکاری آمادگی دارید، به این پست مراجعه کنید، توضیح کامل داده شده است: http://www.jonbesh.mihanblog.com/post/3 بعد از شروع کار اطلاع بدین تا وبلاگتون در بخش لینکستان قرار بگیره. منتظرتون هستیم [گل]